I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  21 II 2021

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Dziękuję również za ofiary wpłacane na konto parafii. Bardzo dziękuję za odśnieżenie parkingu kościelnego.
  2. W poniedziałek i piątek Msza Św. o godz. 18.00, we czwartek o godz. 8.00, we wtorek i środę nie będzie Mszy Św.
  3. W poniedziałek o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. spotkanie dla młodzieży, która niebawem ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.
  4. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego a po Mszy Św. Droga Krzyżowa. W niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.00 nabożeństwo Gorzkich Żali a po nim spotkanie dla rodziców dzieci z kl.III.
  5. W wielkim poście będziemy transmitowali w niedzielę Mszę Św. o godz. 11.00 oraz nabożeństwo Gorzkich Żali.
  6. Zachęcam do lektury P.K.
  7. W nawiązaniu do informacji znajdujących się na plakacie w kruchcie, przypominam o kolejnej zbiórce elektrośmieci. Będzie można je składać na wyznaczonym miejscu parkingu 2 marca przez cały dzień i 3 marca do godz. 18.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii.
  8. W przyszłą niedzielę będzie II składka na ogrzewanie kościoła.

INTENCJE MSZALNE

• Poniedziałek – 18.00 – + Krystynę, Tadeusza, Agnieszkę, Bolesława i + dziadków
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian
  • Piątek – 18.00 – za + Zofię Kowalską