Ogłoszenia duszpasterskie

                                         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

                               IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  19 III 2023

 1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii.
 2. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość Św. Józefa. Uroczysta Msza Św. o godz. 18.00.
 3. Msze św. w naszym kościele: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00, we wtorek i czwartek o godz. 8.00.
 4. We środę o godz. 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego a po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 – Gorzkie Żale.
 5. Zachęcam do lektury P.K. Cena tygodnika 8 zł.
 6. W zakrystii można odbierać kartki do Spowiedzi św. Spowiedź św. wielkanocna jest sposobnością do dawania świadectwa wobec Kościoła o naszym szacunku dla tego sakramentu, który jest dla nas tak wielkim darem Bożym w drodze do zbawienia.
 7. W poniedziałek – 27 III – będzie nasza parafialna Spowiedź wielkopostna: od 15.00 do 16.00 i od 16.45 do 18.00. W tym dniu rozpoczynamy również rekolekcje parafialne. Rekolekcje szkolne dla dzieci z klas I – VI odbędą się 27 – 29 III o godz. 9.15. Rekolekcje parafialne (również dla klas VII – VIII) będą w tym samym czasie o godz. 18.00.
 8. Dzisiaj po Mszy św., młodzież będzie zbierać ofiary na wyjazd do Lizbony w ramach ŚDM.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będziemy zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
 10. W niedzielę 26 III. Po Mszy Św. o godz. 11.00. zapraszam na spotkanie dzieci z kl. I – III oraz rodziców a w niedzielę 2 IV kandydatów do bierzmowania i rodziców.

 

                                             INTENCJE MSZALNE

 

 • Poniedziałek – 18.00 – za + Dorotę Gmyrek w 4 rocz. śm.
 • Wtorek – 8.00 – za + za Parafian
 • Środa – 18.00 – za + Krystynę, Tadeusza, Agnieszkę, Bolesława, + dziadków z obojga stron
 • Czwartek – 8.00 – za Parafian
 • Piątek – 18.00 – za + Stefanię w 7 rocz. śm., Mieczysława, Lecha, Henryka, Helenę i Tadeusza
 • Sobota – 17.00 – za + Renatę Cholewińska w 16 rocz. śm., Grażynę i + z rodz.
 • Niedziela – 9.00 – za + Jolantę, Janusza Murowskich w 2 rocz. śm. taty
 • Niedziela 11.00 – za + Kazimierza Węgrzyna w 1 rocz. śm., za + Józefa Andrzejewskiego, Leszka Dąbrowskiego w rocz. śm., za + z rodz., za + Zdzisławę, Albina Oleś, Elżbietę, Czesława Wypijewskich i + z rodz., za + Franciszka Wojciechowskiego z okazji im. i ur., Jadwigę, Jana Stachowiczów, Waldemara Wojtynowskiego, za + Marię Ruprik w rocz. śm., Tadeusza Ruprik, + z rodz. Ruprik i Olejnik oraz za Irenę Mazur w 85 ur.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *