Ogłoszenia duszpasterskie

                                            OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

             UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.  31 V 2020

 

 1. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Bóg zapłać za ofiary w kopertach na nasze tegoroczne inwestycje.
 2. Msze św. w tygodniu: we wtorek i czwartek o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła. Msza Św. o godz. 18.00.
 4. We środę będzie w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 10.00, o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 17.00 Różaniec Św. z wymianą tajemnic, po nim nabożeństwo czerwcowe i Msza Św.
 5. Najbliższy piątek to I piątek miesiąca. O 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 18.00 Masza Św. i nabożeństwo ku czci NSPJ. Spowiedź Św. we środę od 10.00 do 11.00, od 17.00 do 17.45 i w piątek 17.15 do 18.00, w pozostałe dni pół godz. przed Mszą. Przypominam, że w przyszłą niedzielę mija czas wypełnienia naszego obowiązku Spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
 6. Aby umożliwić osobom chorym i starszym skorzystanie ze Spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej, w piątek – od godz. 9.00 – będę odwiedzał chorych, którzy zostaną zgłoszeni do czwartku włącznie. Chorych można zgłaszać osobiście, telefonicznie lub mailowo.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy czas Komunii Św. wielkanocnej. Jest to również dzień 5 rocznicy konsekracji naszego kościoła. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 11.00 w intencji wszystkich Dobrodziejów naszego kościoła i Parafii.
 8. Zachęcam do lektury P.K. Obecny nr zawiera modlitewnik na VI. Cena kompletu 6 zł.
 9. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania a w niedzielę 14 VI spotkanie dla dzieci z klas I i II oraz rodziców.

                                                     INTENCJE MSZALNE

 

 • Poniedziałek – 18.00 – za Parafian
 • Wtorek – 8.00 – za Parafian
 • Środa – 18.00 – p. Chmarzyńscy
 • Czwartek – 8.00 – w 6 rocz. ślubu Aleksandry i Macieja oraz za + Romana Maćkowiaka w 59 ur.
 • Piątek – 18.00 – za + Dominika Mądrzyńskiego i dusze w czyśćcu cierpiące
 • Sobota – 17.00 – w 5 rocz. ślubu Patrycji i Radosława oraz o zdrowie i błog. Boże dla Laury i całej rodziny
 • Niedziela – 9.00 – za + Franciszka Nowackiego, Bronisławę, Bolesława i Mieczysława Kęsik
 • Niedziela 11.00 – w int. Dobrodziejów naszego kościoła i Parafii

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *