XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA   –  2 VIII 2020 r.

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na inwestycje.
  2. W tygodniu: we wtorek i czwartek Msza św. o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą o godz. 18.00. We środę o 17.30 Różaniec Św. z wymianą tajemnic a po Mszy Św. Nowenna do MBNP. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. We czwartek będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu przypada tez 5 rocz. śm. ks. Zbigniewa Ciorkowskiego. Msza Św. w jego intencji o godz. 8.00.
  4. Najbliższy piątek to I Piątek miesiąca. Od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych. Spowiedź Św. w kościele w poniedziałek i środę pół godziny przed Mszą Św. W piątek nie będzie Spowiedzi Św. ze względu na ślub.
  5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Cena tygodnika 6.00.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na inwestycje parafialne.

• Poniedziałek – 18.00 – p. Kołtun
  • Wtorek – 8.00 – p. Będzińscy
  • Środa – 18.00 – p. Karweccy
  • Czwartek – 8.00 – za + ks. Zbigniewa Ciorkowskiego w 5 rocz. śm.
  • Piątek – 18.00 – za + Janinę, Antoniego Nowak, Klemensa, Różę Cholewczyńskich, + rodzeństwo: Jadwigę, Henryka, Stanisława, Wacława, Henryka, + z rodz.
  • Sobota – 17.00 – w 15 rocz. ślubu Joanny i Patryka
  • Niedziela – 9.00 – za + Aleksandrę Skarba