Ogłoszenia duszpasterskie

                         OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 III NIEDZIELA ZWYKŁA  23 I 2022 r.

 1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na inwestycje.
 2. Msze św. w dni powszednie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00, we wtorek i czwartek o godz. 8.00.
 3. We środę o 17.30 Różaniec Św., w piątek o 17.45 Koronka do M. Bożego.
 4. Zachęcam do lektury PK. Cena tygodnika 7 zł.
 5. W sobotę – 5 II – planujemy zorganizować nasz tradycyjny Parafialny bal charytatywny. Serdecznie zapraszam do udziału. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 I. Koszt udziału w balu to 200 zł. od osoby. Dochód z balu zasili nasz fundusz „Pomóż Aniołowi”. Bliższe informacje na plakacie w kruchcie. Mile widziane przedmioty na aukcję i loterię fantową.
 6. 10 lI odbędzie się kolejna zbiórka elektrośmieci, z której dochód będzie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom pracującym w najbiedniejszych krajach świata: m. in. w Zambii, Kamerunie i Kenii.
 7. Jak już ogłaszałem wcześniej, tym roku nie będzie tradycyjnej „kolędy”. Zapraszam Parafian w soboty do naszej świątyni na Msze Św. Kolędowe, które sprawuję w intencji wiernych z poszczególnych wiosek i tak:
 • w sobotę 29 stycznia zapraszam Parafian z Pawłówka i Kruszyńca

Proszę, by nowe rodziny, które nie są ujęte w ewidencji parafii zapisały się po tych Mszach Św. lub w innym terminie w styczniu. Nowe rodziny, które chcą przyjąć „Kolędę” w swoim domu planuję odwiedzić w sobotę 29 I – od godz. 10.00. Ofiary kolędowe oraz ofiary zbierane w kopertach w ciągu roku, będą przeznaczone na renowację kapliczki M. Bożej przy ul. Stawowej.

 

                                                    INTENCJE MSZALNE

 • Poniedziałek – 18.00 – za dusze w cześćcu
 • Wtorek – 8.00 – za Parafian
 • Środa – 18.00 – p. Faltyńska
 • Czwartek – 8.00 – za Parafian
 • Piątek – 18.00 – za + Franciszka Cholewczyńskiego z okazji im., za + Alinę, Jana i + z rodz.
 • Sobota – 16.00 – z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsza opiekę MB dla Ireny z okazji 60 ur. oraz o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla całej rodz.
 • Sobota – 17.00 – w int. Parafian z Kruszyńca i Pawłówka
 • Niedziela – 9.00 – za + Franciszka Nowackiego z okazji ur.
 • Niedziela 11.00 – za + Zygmunta Czapke, za + Andrzeja Karweckiego z okazji ur. i im., za + Janinę, Mariana, Przemysława, Tadeusza Zakrzewskich, Emilie, Alberta, Władysława, Jana, Zbigniewa, Wojciecha Woropaj, za + Jadwigę, Jana Stachowiczów w 1 rocz. śmierci mamy, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i prawnuków oraz oddalenie pandemii, o szczęśliwą operację dla Błażejka oraz w 18 ur. Marianny i im. Macieja

 

              NOWY NR TEL. PARAFII : 793 824 716

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *