V NIEDZIELA WIELKANOCNA  2 V 2021

Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Bóg zapłać za ofiary przekazane na konto parafialne.

Msze św. w tyg.: we wtorek  o g. 8.00, we środę i piątek o g. 18.00, we czw. o 13.00

W poniedziałek – 3 maja – będziemy przeżywać uroczystość NMP Królowej Polski. Tradycyjną Mszę Św. w intencji Ojczyzny oraz naszych Strażaków odprawię  o godz. 10.00.

We środę o godz. 17.30 Różaniec Św. z wymianą tajemnic a po Mszy Św. nabożeństwo majowe. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Od godz. 9.00 – będę odwiedzał chorych. Spowiedź Św. w kościele w piątek od 17.00 a o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo do NSPJ.

W zakrystii można składać półroczne wypominki za zmarłych.

Zachęcam do lektury PK. Cena tygodnika 6.00 zł.

W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na tegoroczne inwestycje.

• Poniedziałek – 10.00 – w int. Ojczyzny i Strażaków
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – za + Benedykta Rakowskiego w 5 rocz. śm.
  • Czwartek – 13.00 – Msza pogrzebowa
  • Piątek – 18.00 – za + rodziców: Bronisławę, Leona Chmarzyńskich, Mariannę, Stanisława Osojców
  • Sobota – 17.00 – za + rodziców, + z rodz. oraz o zdrowie dla Elżbiety Izabeli
  • Niedziela – 9.00 – za + Bogdana Szczepanowskiego w 2 rocz. śm.
  • Niedziela 11.00 – p. Skowrońscy