II NIEDZIELA ADWENTU – 4 XII 2022

Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Msze św. w tygodniu: we wtorek  i środę o g. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą,  o g. 18.00.

We czwartek o godz. 17.30 Różaniec Św., w piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego..

Trwa nasze adwentowe oczekiwanie na Przyjście Pana. Szczególną modlitwą tego okresu są roraty. Zapraszam na nie parafian a przede wszystkim dzieci. Tak jak w ubiegłym roku przychodzimy na roraty z lampionami oraz przynosimy symboliczne serca z wypisanymi dobrymi uczynkami w darze dla Pana Jezusa. Roraty w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz. 18.00.

We czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W czasie Mszy Św. o godz. 18.00, poświęcę medaliki dzieciom z III klas.

W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki. Można również nabyć świece wigilijne, z których dochód jest tradycyjnie przeznaczony na pomoc dzieciom z domów dziecka i z ubogich rodzin. Mała świeca kosztuje 10 zł, duża 18 zł. (ŚDM)

Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.

Dzisiaj po Mszy Św. zbierali ofiary na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na inwestycje.

• Poniedziałek –18.00 – za + Martę Góral z okazji 95 ur.
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 8.00 – za Parafian
  • Czwartek – 18.00 – za + Dominika Mądrzyńskiego i + z rodz.
  • Piątek – 18.00 – p. Szynwelscy
  • Sobota – 17.00 – za + Dariusza Beszczyńskiego
  • Niedziela – 9.00 – za + Zofię, Franciszka, Wiesława, Leszka Marachowskich, Barbarę Kuśmierek, + z rodz. Cholewińskich i Marachowskich
  • Niedziela – 11.00 – za + Czesława Rossenau