XX NIEDZIELA ZWYKŁA   –  14 VIII 2022

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tegoroczne inwestycje.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzili uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 11.00 z poświęceniem wianków z kwiatów i ziół.
  3. Porządek Mszy św. w tygodniu: we wtorek i czwartek Msza Św. o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, Msza św. o godz. 18.00.
  4. We środę o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W niedzielę 28 VIII, w czasie Mszy św. o godz. 11.00, będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Proszę poszczególne wioski naszej parafii, by wzorem ubiegłych lat przygotowały chleb oraz wieńce żniwne. Po Mszy św. podzielimy się poświęconym chlebem. Będzie tez okolicznościowy poczęstunek. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
  6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Cena 8.00.

• Poniedziałek – 9.00 – w rocz. ślubów zakonnych S. Ewy
  • Poniedziałek – 11.00 – p. Mazur
  • Wtorek – 8.00 – z podz. za łaski i z prośbą o uzdrowienie duchowe i dalsza opiekę nad rodziną
  • Środa – 18.00 – za + Zdzisławę Pyra w 16 rocz. śm., za + Alojzego, Andrzeja i + z rodz.
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian
  • Piątek – 18.00 – za + Felicję Duch w 5 rocz. śm., jej + męża Leonarda i ich + rodziców
  • Sobota – 16.00 – w int. nowożeńców: Patrycji i Artura
  • Sobota – 17.00 – za + Lesława Kujawę w 11 rocz. śm., + z rodz. Orchowskich i Kujawów
  • Niedziela – 9.00 – za + Jadwigę i Józefa Wolzandt
  • Niedziela 11.00 – za + Janinę, Antoniego Nowak, Klemensa Rożę Cholewczyńskich, siostrę Jadwigę, braci: Henryka, Stanisława, Wacława, Henryka, Franciszka, + dziadków z ob. stron i + z rodz.