XIII NIEDZIELA ZWYKŁA   –  26 VI 2022

1. „Bóg zapłać” ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na nasze inwestycje parafialne.
  2. We środę będziemy przezywali uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła oraz 22 rocznicę erygowania naszej parafii. Serdecznie zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. W tygodniu – we wtorek i czwartek Msza św. o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz. 18.00.
  4. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych. Spowiedź w kościele od 17.30. O godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo do NSPJ.
  5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Obecny nr zawiera modlitewnik na lipiec. Cena kompletu 9.50.

• Poniedziałek – 18.00 – za + Annę Mizia
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – w int. ks. Piotra z podz. za posługę kapłańską i pomoc potrzebującym oraz z prośbą o wszystkie potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata posługi.
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian
  • Piątek – 18.00 – za + Natalię, Józefa, Kazimierza Kowalskich, Janinę Jońca, Czesława, Grzegorza, Krzysztofa Stachowicz
  • Sobota – 17.00 – p. Janczak
  • Niedziela – 9.00 – w 25 rocz. ślubu Katarzyny i Pawła
  • Niedziela 11.00 – za + Dominika Mądrzyńskiego i + z rodz.