XII NIEDZIELA ZWYKŁA   –  20 VI 2021

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz na inwestycje.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa kandydatów do Bierzmowania a po Mszy Św. spotkanie.
  3. We wtorek Msza Św. o godz. 8.00, we czwartek o godz. 8.30, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz.18.00 z nabożeństwem czerwcowym.
  4. We środę o 17.30 różaniec Św., w piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Cena tygodnika 6 zł.
  6. We czwartek o 8.30 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
  7. Obecnie w naszym kościele przebywać 80 osób nie licząc w pełni zaszczepionych a od 26 czerwca 120 osób + zaszczepieni. Od dzisiaj mamy obowiązek uczestniczenia w Mszach Św. niedzielnych i w święta nakazane ponieważ zostaje zniesiona dyspensa. Zaniedbanie w/w obowiązku wiąże się z popełnieniem grzechu ciężkiego.

• Poniedziałek – 18.00 – z podz. za łaski i prośba o dalsza opiekę nad rodziną
  • Wtorek – 8.00 – za + Sławomira Lewandowskiego w 7 rocz. śm.
  • Środa – 18.00 – p. Woropaj
  • Czwartek – 30 – w int. wspólnot SP w Kruszynie i Strzelewie
  • Piątek – 18.00 –za + Mirosława Ezop w 15 rocz. śm.
  • Sobota – 17.00 – za + Marka Krawczaka w 9 rocz. śm.
  • Niedziela – 9.00 – p. Janczak
  • Niedziela 11.00 – za + Agnieszkę, Antoniego, Małas, Stanisławę Ziętara i + z rodz., za + Feliksa Adamskiego w 10 rocz. śm., za + Ferdynanda Król, za + Mirosławę Piątkowską, o zdrowie dla Szymka, z podz dla dra Pawła za opiekę medyczną nad Wojtkiem