II NIEDZIELA WIELKANOCNA  11 IV 2021

Dziękuję za ofiary złożone na nasze tegoroczne inwestycje parafialne. Bóg zapłać również za ofiary przekazywane na konto parafii.

W poniedziałek i środę Msza św. o g. 18.00, we wtorek  i czwartek o godz. 8.00.

We środę o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP.

Od najbliższego piątku do piątku 23 kwietnia włącznie – nie będzie w naszym kościele Mszy św. w dni powszednie – również w sobotę. W niedzielę Msze św. wg zwykłego porządku.

• Poniedziałek – 18.00 – z podz. za łaski i z prośbą o zdrowie dla Romana
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – za + Ryszarda Kalisz w 23 rocz. śm., Antoninę, Edmunda Grubich, Bernadetę, Kazimierza i Bogdana Skowrońskich
  • Czwartek – 8.00 – w pewnej int.
  • Niedziela (18 IV) –  00 – za + rodziców: Stefanię i Czesława  Michalskich w 50 rocz. śm. ojca oraz za + brata Wiesława
  • Niedziela (18 IV) – 11.00 – w 18 rocz. ślubu Anny i Romana z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże dla małżonków i całej rodziny, oraz o zdrowie dla Wojtka
  • Sobota – 17.00 – p. Murmiło
  • Niedziela (25 IV) – 9.00 – w 41 rocz. ślubu Elżbiety i Antoniego
  • Niedziela (25 IV) – 11.00 – za + Ferdynanda Król, za + Helenę, Józefa Krzewskich, za + Stefana Żerdzińskiego i + rodziców z obojga stron, za + Floriana Szymańskiego w 13 rocz. śm., Zenona, Stanisławę, Maksymiliana Szymańskich, Mariannę, Andrzeja Szewczykowskich, za + Ewę Pastusiak w 1 rocz. śm. a także o zdrowie dla Szymka, o uzdrowienie Michalinki oraz o zdrowie dla Otylii, Ewuni i Mateusza i pomoc w ich walce z nawrotem choroby nowotworowej, o zdrowie i opiekę MB dla wszystkich walczących z chorobą dzieci.