III NIEDZIELA ZWYKŁA  24 I 2021 r.

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła oraz za ofiary przekazywane na konto parafii.
  2. Msze św. w dni powszednie: w poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św., we czwartek   Msza Św. o godz. 8.00, we środę i piątek o 18.00.
  3. We środę o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP.
  4. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego a po Mszy Św. spotkanie dla młodzieży, która ma przystąpić w tym roku do S. Bierzmowania.
  5. W tym roku nie będzie tradycyjnej „kolędy”. Zapraszam Parafian w soboty do naszej świątyni na Msze Św. Kolędowe, które będę sprawował w intencji wiernych z poszczególnych wiosek i tak:
  • w sobotę 30 stycznia zapraszam Parafian z Pawłówka i Kruszyńca

Na naszej stronie internetowej znajduje się obrzęd kolędowy do wykorzystania w domu po spotkaniu w kościele. Ofiary kolędowe i w ciągu roku są przeznaczone na wymianę nagłośnienia na chórze kościoła. Proszę, by nowe rodziny, które nie są ujęte w ewidencji parafii zapisały się po tych Mszach Św. lub w innym terminie w styczniu.

1. Zachęcam do lektury PK. Cena tygodnika 6 zł.
  2. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców. dzieci z III kl.
  3. Dzisiaj po Mszy Św. będziemy zbierać ofiary dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji..

• Środa – 18.00 – za + Jadwigę Stachowicz – int. od MR z Zielonczyna
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian
  • Piątek – 18.00 – za + Krzysztofa Wankiewicza w 1 rocz. śm., Leokadię, Edmunda, Halinę i Franciszka Wankiewicz