IV NIEDZIELA ZWYKŁA  29 I 2023 r.

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na inwestycje.
  2. Msze św. w dni powszednie: w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 18.00, we wtorek o godz. 8.00.
  3. We środę o 17.30 Różaniec Św., a po Mszy Św. Nowenna do MBMP. W piątek o 17.45 Koronka do M. Bożego.
  4. We czwartek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Uroczysta Msza Św. o godz. 18.00 z poświeceniem świec dzieciom z III kl.
  5. W piątek od 9.00 będę odwiedzał chorych.. W kościele w piątek o 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź Św. w kościele od godz. 17.10, o 17.50 nabożeństwo ku czci NSPJ i Msza Św. Młodzież zapraszam do Spowiedzi Św. w poniedziałek i środę od 17.30
  6. Zachęcam do lektury PK. Obecny nr zawiera modlitewnik. Cena kompletu 10 zł.
  7. 1 lII odbędzie się kolejna zbiórka elektrośmieci, z której dochód będzie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom pracującym w najbiedniejszych krajach świata. Ogłaszam to już teraz, abyśmy mogli się do tego przygotować.
  8. W przyszłą niedzielę, po Mszach Św., będziemy zbierali ofiary na ogrzewanie kościoła.
  9. Jeśli ktoś chciałby przekazać lub odsprzedać szaty komunijne to bardzo proszę o kontakt ze mną lub z Paniami Katechetkami.
  10. W niedzielę 19 II, po Mszy Św. o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie dla dzieci z klas I, II, III oraz rodziców.

• Poniedziałek – 18.00 – za + Adriana Nowaka
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – p. Faltyńska
  • Czwartek – 18.00 – za + Dominika Mądrzyńskiego
  • Piątek – 18.00 – za + Genowefę, Stanisława Pastor w rocz. śm., + Czesława w 79 ur. + z rodz.
  • Sobota – 17.00 – za + Leopolda, Władysławę, Mariana Żychowskich, Czesława, Krzysztofa, Grzegorza Stachowiczów i + dziadków
  • Niedziela – 9.00 – za + Cecylię, Jana Białek w 4 rocz. śm. taty, za + brata Feliksa i + z rodz.
  • Niedziela 11.00 – za + rodziców: Agatę, Kazimierza Szewczykowskich w 10 rocz. śm. mamy