XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA   –  25 IX 2022

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na nasze tegoroczne inwestycje.
  2. W tygodniu, poza sobotą, Msze Św. o godz. 18.00.
  3. We środę o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Ponieważ w przyszłym tygodniu mnie nie będzie dlatego będę odwiedzał chorych w najbliższy piątek – jak zwykle od 9.00. Spowiedź Św. codziennie pół godziny przed Mszą Św.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie dla klas I i II i rodziców.
  6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Cena tygodnika 8.00.
  7. Wyjątkowo w przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na inwestycje.
  8. W przyszłą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie Aniołów Stróżów. Jak co roku o godz. 11.00, zostanie odprawiona Msza Św. w intencji wszystkich dobrodziejów i podopiecznych funduszu „Pomóż Aniołowi”. W czasie Mszy św. będą też wręczone Anioły osobom, które w szczególny sposób zaangażowały się w to dzieło. Po Mszy Św. będziemy zbierać ofiary na nasz fundusz.
  9. W czasie Mszy Św. o godz. 11.00, poświęcę różańce dzieciom z III kl.
  10. Od jutra będę zapisywał Msze Św. na 2023 r.

• Poniedziałek – 18.00 – z okazji ur. Karola
  • Wtorek – 18,00 – za + Czesława Niedzwiedzkiego w 2 rocz. śm., Klarę, Sylwestra Piątek, Marię, Józefa Niedzwiedzkich
  • Środa – 18.00 – za + Eleonorę, Bernarda, Bogdana Lackowskich i + dziadków
  • Czwartek – 18.00 – za + Marzenę Wiśniewską z okazji 56 ur