Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  21 II 2021

 

 1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Dziękuję również za ofiary wpłacane na konto parafii. Bardzo dziękuję za odśnieżenie parkingu kościelnego.
 2. W poniedziałek i piątek Msza Św. o godz. 18.00, we czwartek o godz. 8.00, we wtorek i środę nie będzie Mszy Św.
 3. W poniedziałek o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. spotkanie dla młodzieży, która niebawem ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.
 4. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego a po Mszy Św. Droga Krzyżowa. W niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.00 nabożeństwo Gorzkich Żali a po nim spotkanie dla rodziców dzieci z kl.III.
 5. W wielkim poście będziemy transmitowali w niedzielę Mszę Św. o godz. 11.00 oraz nabożeństwo Gorzkich Żali.
 6. Zachęcam do lektury P.K.
 7. W nawiązaniu do informacji znajdujących się na plakacie w kruchcie, przypominam o kolejnej zbiórce elektrośmieci. Będzie można je składać na wyznaczonym miejscu parkingu 2 marca przez cały dzień i 3 marca do godz. 18.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii.
 8. W przyszłą niedzielę będzie II składka na ogrzewanie kościoła.

 

                                           INTENCJE MSZALNE

 

 • Poniedziałek – 18.00 – + Krystynę, Tadeusza, Agnieszkę, Bolesława i + dziadków
 • Czwartek – 8.00 – za Parafian
 • Piątek – 18.00 – za + Zofię Kowalską
 • Sobota – 17.00 – p. Rakowska
 • Niedziela – 9.00 – z okazji ur. Gertrudy i wnuka Adriana
 • Niedziela 11.00 – za + Eugeniusza Kaźmierkowskiego w 20 rocz. śm., za + Ferdynanda Król, za + Jadwigę, Józefa Welzandt, za + Bronisława Mazur w 29 rocz. śm., Wiesława Mazur w 1 rocz., Tomasza, Bernadetę, Kazimierza Skowrońskich, Janinę, Leona Januszewskich, + z rodz., za + Domicelę Ciesielską w 95 rocz. śm., Jana Gajewskiego w 39 rocz. śm., Bożenę Prątnicką w 12 rocz. śm., + z rodz. Ciesielskich i Gajewskich,  o potrzebne łaski i zdrowie dla Kunegundy Gajewskiej w dniu im. oraz o zdrowie dla Szymka

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *