VI NIEDZIELA ZWYKŁA  17 II 2019

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na nasze tegoroczne inwestycje oraz za ofiary w kopertach – również na ten cel.
  2. W poniedziałek nie będzie Mszy Św., we czwartek Msza św. o g. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz. 18.00.
  3. We środę o 17.30 Różaniec św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP.
  4. W piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W najbliższą sobotę i niedzielę rozpoczynamy Misje Św., które mają nas duchowo przygotować na Nawiedzenie Kopii Obrazu Jasnogórskiego. Naszym przewodnikiem będzie Pallotyn – O. Emilian. W czasie Misji – od wtorku do piątku – będą się też odbywać rekolekcje dla dzieci ze SP w Kruszynie i Strzelewie. Dokładny program misji św. rekolekcji dla dzieci oraz nawiedzenia przekazałem w czasie kolędy i spotkanie kolędowego w kościele. Jeśli ktoś nie ma jeszcze takiego programu – można go otrzymać po Mszy Św. przy wyjściu z kościoła.
  6. Zachęcam do lektury P.K.
  7. Dzisiaj spotkanie dla dzieci z kl. III i rodziców.

• Wtorek – 18.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – za Parafian
  • Czwartek – 8.00 – za + Hieronima Mazura
  • Piątek – 18.00 – p. Faltyńska
  • Sobota – 17.00 – p. Łoś
  • Niedziela – 9.00 – za + Józefa Patyna w 5 rocz. śm., Grzegorza Patyna, Czesława Wegnera i Marię Chmielewską
  • Niedziela 11.00 – za + Annę Wronkowską i + z rodz., za + Jolantę Murawską – int. od sąsiada, za + Stefana Szydłowskiego w 1 rocz. śm., za + Elżbietę Śledź – int. od rodz. Adamskich, za + Bronisława Mazur w 27 rocz. śm. i + z rodz., za Władysławę, Mieczysława Lusztyk, Romana Paszkiewicza i + z rodz., za + Tadeusza Janiaka w 5 rocz. śm.