XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA   –  3 XI 2019

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na inwestycje.
  2. W tygodniu: w piątek nie będzie Mszy Św., we wtorek i czwartek Msza św. o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz. 18.00.
  3. We środę o 17.30 Różaniec Św. a po Mszy Św. Nowenna do MBNP.
  4. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Cena 6.00.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na nasze inwestycje parafialne – na wymianę tarcz zegarowych.
  6. Przyszła niedziela to dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach Św. będzie można wesprzeć prześladowanych chrześcijan w Sudanie Południowym.

• Poniedziałek – 18.00 – za + z rodz. i + sąsiadów
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – za + Annę, w 13 rocz. śm., Lucynę, Henryka, Stanisława i + z rodz.
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian
  • Piątek – nie ma Mszy Św.
  • Sobota – 17.00 – za + rodziców: Marię, Józefa Niedźwiedzkich, Janinę, Tadeusza Jasińskich oraz + rodzeństwo: Stanisławę i Stefana
  • Niedziela – 9.00 – za + rodziców: Mariannę, Stanisława Osojców
  • Niedziela 11.00 – za + Grażynę Cholewińską w 14 rocz. śm., Franciszka Marachowskiego w 40 rocz., Renatę Cholewińską z okazji imienin, Barbarę Kuśmierek, Franciszka Marachowskiego z okazji ur., + rodzeństwo, + z rodz. Cholewińskich, Marachowskich i ks. Zbigniewa Ciorkowskiego