ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE   21 IV 2019

1. Wszystkim Parafianom i Gościom pragnę złożyć najlepsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus darzy wszystkich swoim błogosławieństwem, niech wnosi w nasze życie dużo radości i nadziei chrześcijańskiej i pomaga swoją łaską, byśmy ciągle umierali dla grzechu a żyli dla Boga.
  2. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeba naszego kościoła i parafii. Bóg zapłać za ofiary w kopertach na nasze tegoroczne inwestycje. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz za ofiary i dary złożone dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii. Bardzo dziękuję za wysprzątanie kościoła, strażakom i harcerzom dziękuje za wartę przy Grobie Pańskim.
  3. W pierwszy i drugi dzień świąt, Msze św. o godz. 9.00 i 11.00. W drugie święto czasie Mszy Św. o godz. 11.00, zaśpiewa nasza dziecięca schola „Kruszynki”.
  4. We wtorek i czwartek Msza św. o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz. 18.00. We środę o 17.30 Różaniec Św. a w piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. We środę o 18.30 przygotowanie do Spowiedzi Św. dla dzieci z III kl. a w sobotę o 9.00 ich I Spowiedź Św.
  6. Z racji Oktawy Wielkanocy – w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
  7. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed Mszami będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego, wypraszając miłosierdzie da siebie i dla świata.
  8. Można składać wymienianki za zmarłych, których będziemy polecać P. Bogu w modlitwie, przed I Mszą Św. niedzielną, od maja do końca października.
  9. Wszystkim życzę radosnego świętowania i wielu łask Bożych na cały tydzień.

• Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – p. Rubaszewscy
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian
  • Piątek – 18.00 – za + Helenę i Józefa Krzewskich
  • Sobota – 17.00 – za + Janusza Wesołowskiego w 4 rocz. śm.
  • Niedziela – 9.00 – za + Apolinarego Rubaszewskiego w 10 rocz. śm. i + z rodz. Rubaszewskich
  • Niedziela – 11.00 – za + Zofię Ulatowską w 3 rocz. śm. Krzysztofa Kubikowskiego, + z rodz. Ulatowskich, Dacyk i Lesman, za + Michała w 5 rocz. śm. za + Henrykę Koc, za + Floriana Szymańskiego w 11 rocz. śm., Zenona, Mariannę Andrzeja Szewczykowskich, Stanisławę, Maksymiliana Szymańskich, za + Macieja Kujawka w 16 rocz. śm., + z rodz. Kujawka, Makowskich, Rózga, Kulesza, dusze w czyśćcu, za + Jolantę Murawską, za + Zygmunta Czapka, za + Bernadetę Skowrońską, za + Genowefę Wegner, za + Zofię, Jana Streich, + rodziców chrzestnych: Łucję i Jana, za + z rodz. Miekczyńskich, Skoczek i Karasków oraz w 56 rocz. ślubu Marii i Edwarda a także w 8 ur. Łucji