VI NIEDZELA ZWYKŁA  16 II 2019

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na nasze tegoroczne inwestycje.
  2. W poniedziałek i piątek Msza św. o godz. 18.00, we wtorek i środę o godz. 8.00, we czwartek nie będzie Mszy Św.
  3. We poniedziałek o 17.30 Różaniec św. a w piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Chore dzieci z naszej parafii, które wspieramy przez fundusz „Pomóż Aniołowi”, możemy również wesprzeć przez odpis 1% podatku na fundacje, z którymi są związane. Bliższe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na ulotkach, które leżą przy gazetach.
  5. Bardzo dziękuję uczestnikom balu charytatywnego i wszystkim osobom, które w różny sposób wsparły to dzieło.
  6. Zachęcam do lektury P.K. Cena tygodnika 6 zł.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła. Po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z kl. III i ich rodziców.

• Poniedziałek – 18.00 – za + Janinę Witucką
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 8.00 – za Parafian
  • Czwartek – nie ma Mszy Św.
  • Piątek – 18.00 – za + Helenę, Tadeusza Łoś, Reginę, Sebastiana Zawiślak
  • Sobota – 17.00 – p. Lewandowscy
  • Niedziela – 9.00 – za + Natalię w 27 rocz. śm., Romana, Adama, Jana i + z rodzJarzembskich i Mądrzyńskich, + dziadków z obojga stron, Helenę, Łucję, Franciszka Plewę, dusze w czyśćcu
  • Niedziela 11.00 – za + Bronisława w 28 rocz. śm., Wiesława, Jana, Janinę, Marię Mazur, Tomasz Skowrońskiego, Janinę, Leona Januszewskich, + z rodz., za + Romana Maćkowiak oraz z prośbą o zdrowie i opiekę dla rodz., za + Eugeniusza Kaźmierkowskiego w 19 rocz. śm. i + z rodz., za + Barbarę Porazińska, za + Zbigniewa Priefer, za + Leokadię Kozieł w 1 rocz. śm., za + Barbarę Macioszczyk w 10 rocz. śm., Jana i Filipa, o zdrowie dla Zygfryda, o zdrowie dla Sławomira, Bogdana i Macieja, o zaprzestanie grzechu aborcji w Polsce.