Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

        II NIEDZIELA ZWYKŁA  19 I 2020

 

 1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na inwestycje parafialne.
 2. W tygodniu: w poniedziałek nie będzie Mszy Św. Msze św. od wtorku do piątku o godz. 8.00, w sobotę i niedzielę wg zwykłego porządku. O godz. 11.00 zaśpiewa zespół „Lumen”.
 3. W sobotę – 15 II – odbędzie się VI Parafialny bal charytatywny. Serdecznie zapraszam do udziału w balu. Dochód z balu zasili nasz fundusz „Pomóż Aniołowi” oraz umożliwi letni wypoczynek dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Bliższe informacje są na plakacie w kruchcie. Mile widziane przedmioty na aukcję i loterię fantową
 4. Odwiedziny duszpasterskie:
 • we wtorek – Pawłówek – ul. Modrzewiowa od strony Leśnej, Leśna nr 28 i wyższe, Świerkowa, Akacjowa, Brzozowa – od godz. 14.00.
 • we środę – Pawłówek – ul. Orzechowa, Bukowa, Dębowa, Modrzewiowa od str. Orzechowej, Wrzosowa, Leśna 2 – 20 – od godz. 13.00
 • we czwartek – Pawłówek ul. Nad Torem 16 – 36 i Mała Góra – od godz. 13.00
 • w piątek – Pawłówek – ul. Spokojna, Przyjazna, Rodzinna, Nad Torem 1 – 25  – od 12.00
 • w niedzielę – nowe rodziny, które mnie zaprosiły na kolędę: z Zielonczyna i Strzelewa oraz rodziny, które nie mogły być na planowej kolędzie a chciałyby mnie przyjąć – od 15.00.

 

Bardzo proszę przyjechać po księdza i ministrantów kwadrans przed kolędą (nie dotyczy to soboty). Jeśli nikt nie może przyjechać – proszę o informację 1 dzień wcześniej. Tegoroczne ofiary kolędowe są przeznaczone na nowe nagłośnienie na chórze kościoła.

 

                                            INTENCJE MSZALNE

 

 • Wtorek – 8.00 – za Parafian
 • Środa – 8.00 – za Parafian
 • Czwartek – 8.00 – za Parafian
 • Piątek – 8.00 – za Parafian
 • Sobota – 17.00 – o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla babć oraz za + babcie i dziadków z Woropaj, Janczak, Urbańskich i Reszka z okazji dnia babci i dziadka oraz o zdrowie , bł. Boże i opiekę MB dla Izy w 25 ur.
 • Niedziela – 9.00 – za + Franciszka Nowackiego z okazji ur.
 • Niedziela 11.00 – za + Kazimierza Skowrońskiego w 14 rocz. śm., Bernadetę, Bogdana Skowrońskich i Ryszarda Kalisz, za + Przemysława i Tadeusza Zakrzewskich, za + Zygmunta Czapka, za + Marię Zyra, za + Wiesława Michałowskiego w 12 rocz. śm., Karolinę Piłat, za + Agnieszkę Kamińską, za + Jerzego Okoniewskiego, za + Ignacego Michalskiego w 8 rocz. śm., + z rodz. Michalskich i Maciaszków, za + Rafała Kocembę w 3 rocz. śm., za + Wiesława Mazura, z prośbą o zdrowie dla mamy, w 40 rocz. ślubu Barbary i Marka oraz o zaprzestanie aborcji w Polsce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *