WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE  2 VI 2019

1. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Bóg zapłać za ofiary w kopertach na nasze tegoroczne inwestycje parafialne.
  2. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Zapraszam na nabożeństwa ku czci NSPJ w poniedziałek, środę – po Mszy św. wieczornej.
  3. Mszę św. w tygodniu: we wtorek i czwartek o godz. 8.00, w pozostałe dni, poza sobotą, o godz. 18.00.
  4. We środę o 17.30 Różaniec Św. z wymianą tajemnic a w piątek o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Od. godz. 9.00 – będę odwiedzał chorych. Spowiedź Św. w kościele od godz. 17.00. W piątek przypada też 4 rocznica konsekracji naszego kościoła. O godz. 18.00 zapraszam na uroczystą Mszę Św. w int. wszystkich Dobrodziejów naszego kościoła i parafii.
  6. Zachęcam do lektury PK. Cena tygodnika 6.00 zł.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłanie Ducha Św.. W tym dniu będziemy zbierać ofiary na nasze inwestycje parafialne. Po Mszy Św. o godz. 11.00 – spotkanie dla rodziców i dzieci z klas I i II. Dzisiaj będzie okazja aby złożyć ofiarę na Świątynię Opatrzności Bożej.

• Poniedziałek – 18.00 – za + Bernadetę Oleś
  • Wtorek – 8.00 – za Parafian
  • Środa – 18.00 – za Parafian
  • Czwartek – 8.00 – za Parafian