XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA   –  13 X 2019

1. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii oraz za ofiary w kopertach na nasze inwestycje.
  2. W tygodniu: we wtorek, środę (dla dzieci) i piątek Msza św. o godz. 18.00 z nabożeństwem różańcowym. W poniedziałek Mszy Św. nie będzie, we czwartek Msza Św. o godz. 8.00.
  3. Przyjmuję rezerwacje Mszy Św. na rok 2020. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca będzie jedna Msza Św. z łączonymi intencjami.
  4. W zakrystii można składać jednorazowe i półroczne wypominki za zmarłych. Bardzo proszę określać rodzaj wypominek.
  5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.
  6. Dzisiaj po Mszy Św. będziemy zbierać ofiary na stypendia dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.. Ofiary na inwestycje parafialne będziemy zbierać w przyszłą niedzielę.

• Poniedziałek – nie ma Mszy Św.
  • Wtorek – 18.00 – za + Benedykta Rakowskiego, + rodziców i rodzeństwo z rodz. Rakowskich i Hermanów
  • Środa – 18.00 – za + Wiesława Klusek
  • Czwartek – 18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
  • Piątek – 18.00 – w pewnej intencji
  • Sobota – 17.00 – za + Władysława Winieckiego w 14 rocz. śm.
  • Niedziela – 9.00 – za + Zenona Osojcę w 4 rocz. sm.
  • Niedziela 11.00 – za + Urszulę w 18 rocz. śm., Ludwika Godyńskich, Zofię, Ludwika Stokłosów, Zygmunta Loose, Henryka Wojtasa i + z rodz.