Wstecz    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

6 V 2012

1. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Bóg zapłać za ofiary w kopertach na remont wnętrza naszego kościoła.

2. We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Św. Stanisława Bpa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. ku jego czci w poniedziałek o 18.00 i we wtorek o 8.00.

3. We wtorek i czwartek Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00, w sobotę o godz. 17.00, w pozostałe dni powszednie o godz. 18.00. We środę o 17.30 różaniec św., w piątek o 17.45 koronka do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo majowe w poniedziałek, środę i piątek po Mszy św.

4. We środę o godz. 17.00 w kościele – przygotowanie do I Komunii św. dla dzieci z II kl.

5. We środę i piątek, w czasie Mszy św. katecheza dla dorosłych, na która zapraszam wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną. Przede wszystkim zapraszam młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, Katechezy te będą zaliczane do I części katechez przedmałżeńskich. Tematem I cyklu katechez będzie Dekalog.

6. W zakrystii można jeszcze składać półroczne wymienianki za zmarłych, których będziemy Bogu polecali w modlitwie przed I Mszą św. niedzielną – od maja do końca października.

7. Zachęcam do lektury PK. Cena tygodnika 4 zł.

8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na nasze inwestycje parafialne..

9. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i wielu łask Bożych na cały tydzień.

• Poniedziałek – 18.00 – p. Małas

• Wtorek – 8.00 – za + Helenę, Tadeusza, Mieczysława i w pewnej int.

• Środa – 18.00 – p. Miękczyńska

• Czwartek – 8.00 – p. Zawiszewscy

• Piątek – 18.00 – za + Józefa Jasonka w 46 rocz. śm. oraz Dominika Madrzyńskiego

• Sobota – 17.00 – w 80 ur. Teresy

• Niedziela – 9.00 – za + rodziców: Gertrudę, Czesława Klusek i brata Stefana

• Niedziela 11.00 – za + Stanisława Mizia z okazji ur. i im.

Zapowiedzi przedślubne

• Izabela Ruszkowska, zamieszkała w Pawłówku